دیجیتال مارکتینگ تاریخ ثبت : 1397/10/17_12:45

ابزارهای اصلی دیجیتال مارکتینگ


تبلیغات در مترو

ابزارهای اصلی در دیجیتال مارکتینگ

  • وبسایت

وبسایت شما قطب دنیای دیجیتالی شماست و شاید مهم ترین ابزار در کل استراتژی دیجیتال مارکتینگ شما. وبسایت، یک قطعه حیاتی از فضا و ظرفیت آنلاین شماست که همه دیگر فعالیت های آنلاین شما را به سمت مشتریان بالقوه منعطف می کند.

  • بهینه سازی موتور های جست و جو (SEO)

بخشی از وبسایت، بهینه سازی موتور جست و جو یا همان SEO است. روند هم ردیف کردن محتوا روی وبسایت شما به سمتی که مشتریان بالقوه تان به طور فعالانه ای به دنبال آن هستند؛ و ارائه آن به روشی که آن را هم برای مردم و هم برای موتورهای جست و جو قابل دسترس و تسهیل کند.

نتایج جست و جوی اصلی مکانی هستند برای افزایش ترافیک هدفمند به وبسایت شما.

  • تبلیغات جست و جو به ازای هر کلیک

تبلیغات به ازای هر کلیک به شما روشی را ارائه می دهد که مسیر خود را در صفحه های نتایج جست و جو  برای کلمات یا عبارات کلیدی انتخاب شده، خریداری کنید.

 

  • شبکه های اجتماعی

یک فرصت بازاریابی نسبتاً نو؛ که بطور بالقوه می تواند تبلیغات کاملاً هدفمند به گروه های اجتماعی تعیین شده بر اساس اطلاعات نمایه شان که داوطلبانه از طریق سایت هایی مثل فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، کانال های تلگرامی و… به اشتراک می گذارند، ارائه دهد.

  • بازاریابی ایمیلی

پدربزرگ بازاریابی اینترنتی؛ که از یک بحران در پی بمباران اسپم همیشگی رنج می برد، اما هنوز هم یک ابزارمهم در دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود. بازاریابی ایمیلی به خصوص نسبت به حفظ روابط مداوم با مشتریان موجود و مشتریان بالقوه ای که انتخاب کرده اند اطلاعات را دریافت کنند.

 

  • مدیریت ارتباط با مشتری

حفظ مشتریان موجود و ساخت روابط دلگرم کننده دوطرفه با آنها؛ مدیریت ارتباط با مشتری یا همان CRM یکی از مهم ترین ابزارها در دیجیتال مارکتینگ است. دیجیتال مارکتینگ و تکنولوژی های دیجیتال، ایجاد یک ارتباط مستحکم با مشتریان را آسان تر و موثرتر می کند.

  • روابط عمومی آنلاین

استفاده از کانال های آنلاین مثل مطالب مطبوعاتی، مقالات پیوندی و وبلاگ ها برای ایجاد یک درک مثبت از برند و یا قرار دادن شما به عنوان متخصص در رشته تحصصی در ذهن مشتریان.

  • مربوط ساختن بازاریابی و مشارکت های استراتژیک

چگونگی مشارکت با دیگر سازمان ها و وب سایت ها در روابط دوطرفه سودمند برای ترویج محصول یا خدماتتان.

تبلیغات در مترو

تبلیغات در مترو تهران :

مجری پذیرش تبلیغات شرکت «بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)» با بـرند«مترو رسانه»:
مترو رسانه به عنوان یک رسانه در حوزه تبلیغات در مترو تهران و حومه فعالیت می کند و کلیه صاحبین کالا و خدمات می توانند تبلیغات خود را در تابلوها و دستگیره های داخل واگن ، تابلوهای روی سکوهای مترو و تابلوهای بک لایت کنار پله های برقی داخل مترو اکران نمایند.

تبلیغات در مترو کرج :

گروه آسانگار یک هلدینگ تبلیغاتی است که از سـال 1383 و با مجوز رسمی از وزارت فـرهنگ و ارشاد اسلامی بـا راه­ اندازی دفاتر خود در استان­های تهران، البرز(کرج) اقدام به فعالیت نموده است. این شرکت در طول دوره فعالیت خود، مشاور و مجری تبلیغاتی شرکت­ها، کارخانجات تولیدی و بازرگانی بوده است که بعضاً این خدمات تا به امروز ادامه یافته است.
این شرکت، با توجه به بودجه تبلیغاتی مشتریان خود و با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه همواره توانسته است بسته­ های تبلیغاتی مناسبی جهت تبلیغات در مترو کرج جهت ارتقاء بازار فروش محصولات و خدمات مشتریان فراهم آورد.
جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با تعرفه تبلیغات در مترو کرج و تعرفه تبلیغات در مترو تهران با ما تماس حاصل بفرمایید .کلمه کلیدی :

دیجیتال مارکتینگ تبلیغات در مترو

نام نویسنده :سپیده شاه مرادی. الگام

  • با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم
جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
اگر از قبلا ثبت نام کردید از طریق لینک مقابل وارد شوید ورود

تماس با ما

فاز 4 مهرشهر ، بلوار گلها ، نبش چهار راه مسجد ، ساختمان فاران ، طبقه پنجم واحد 3

30 44 55 33

07 63 57 66

تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک 22، طبقه 2

88787121

07 63 57 66