تعرفه تبلیغات درمترو

تبلیغات در مترو.

زمانی بود که شرکت­ها از تبلیغات در وسایل نقلیه عمومی خودداری می­کردند چون افراد بیشتر از خودروی شخصی­شان استفاده می­کردند، اما امروزه افراد از هر طبقه اجتماعی و با هر سطح شغلی و تحصیلی حتی اگر خودروی شخصی دارند آن را در جایی پارک می­کنند و از وسایل نقلیه عمومی استفاده می­کنند.

1398/05/08_12:16

اهمیت تبلیغات در متـرو

زمانی بود که شرکت­ها از تبلیغات در وسایل نقلیه عمومی خودداری می­کردند چون افراد بیشتر از خودروی شخصی­شان استفاده می­کردند، اما امروزه افراد از هر طبقه اجتماعی و با هر سطح شغلی و تحصیلی حتی اگر خودروی شخصی دارند آن را در جایی پارک می­کنند و از وسایل نقلیه عمومی استفاده می­کنند. به طور متوسط هر فرد ۳۰ تا ۴۰ دقیقه و یا بیشتر از روز خود را با وسایل حمل و نقل همگانی می­گذراند و در معرض تبلیغات قرار می­گیرد. بنابراین تنها با تبلیغ در داخل این وسایل نقلیه می­توانید مخاطبان زیادی کسب کنید.

مترو که یکی از مهمترین وسایل حمل و نقل عمومی است با ارائه خدمات مناسبی همچون ایجاد ايستگاه‌هاي قابل دسترس، ارزان بودن قیمت بلیت، سرعت مناسب، سهولت در جابجايي، کاهش اتلاف وقت شهروندان، راحتي و آسايش مسافران موجب تمايل بيشتر مردم به استفاده از این وسیله عمومی شده است.

وقتی که می­خواهید همه شما را ببینند کجا تبلیغ می­کنید؟ برای اینکه مخاطبانی در هر سن و سال داشته باشید از فضاهای مترو برای تبلیغات خود استفاده کنید و از آن درآمد کسب کنید. شما می­توانید مخاطبانتان را نه تنها با بیلبوردها بلکه همچنین از طریق مترو که یک وسیله حمل و نقل عمومی است پیدا کنید که همه اقشار جامعه را در همه جا مورد خطاب قرار می­دهد.

مزایای تبلیغات در متـرو

1.ارزان بودن رسانه­ ها به نسبت سایر فضاهای تبلیغاتی کشور

2.پوشش دهی و دسترسی گسترده تبلیغات، وسعت خطوط و مسیرهای مترو

3.تجربه موفق برندهای مختلف (گواهی رضایتمندی برندها در پیوست آمده است).

4.قابلیت انتخاب گروه هدف و طبقه­بندی اقشار بر اساس ویژگی­های­ فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و جغرافیایی.

5.نگاه ویژه و تمرکز طولانی مدت مخاطبین به متن آگهی (حداقل10 دقیقه و حداکثر30 دقیقه)؛ که این ویژگی منجر به افزایش اثربخشی آگهی می­گردد.

6.تبلیغات در مترو را نمی­توان مانند تلویزیون خاموش کرد و آن را نادیده گرفت.

7.برخلاف بیلبوردهای شهری، تبلیغات تابلوها و دستگیره­های مترو از فاصله نزدیک توسط مخاطبان دیده می­شود و مخاطب ارتباط بهتری با آن برقرار می­کند، لذا این تبلیغات دارای کیفیت و تاثیر به مراتب بالاتری می­باشد.

8.در مترو حتی اگر افراد به رادیو و موسیقی هم گوش دهند، تبلیغات را می­بینند.

9.با توجه به تعداد کثیر فضاهای تبلیغاتی مترو می­توان با ایجاد تنوع در طرح­ها و متن­ها، پیام­های متعددی در معرض دید مخاطبان قرار داد.

10.درصد فراوانی از بیلبوردها و تابلوهای بزرگ شهری و جاده­ای توسط مخاطبان دیده نمی­شود چرا که سـرعت راننـدگان بالا بوده و مشـاهده تابلـوهای تبلیغـاتی خطـرات زیادی را بـرای آنها در پی دارد، در حالیکه با یک طرح زیبا و خلاقانه در فضاهای تبلیغاتی مترو می­توان بدون هیچ خطری نظر مخاطبان را جلب نمود.

11.ازدحام و تعداد بالای مخاطب در هرایستگاه و هر واگن از جمله ویژگی­های عمدۀ تبلیغات در مترو می­باشد، چرا که بیش از 3.5 میلیون مسافر در روز از کلیه ایستگاه­ها تردد می­کنند (آمار شرکت قطارهای مسافربری مترو و حومه(

12.عمر طولانی آگهی و امکان استفاده عموم مردم از مترو.

13.عدم امکان قطع تبلیغ یا دور انداختن آن توسط مخاطب این رسانه.

.14سهولت در نصب و اجرای طرح تبلیغات در کمترین زمان ممکن.

آمـار مسافـران در متـرو

آمار مسافران مترو به تفیک جنسیت، شغل و سطح درآمد(سال97)

تبلیغات در متـرو
تبلیغات در مترو تهران :

مجری پذیرش تبلیغات شرکت «بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)» با بـرند«مترو رسانه»:
مترو رسانه به عنوان یک رسانه در حوزه تبلیغات در مترو تهران و حومه فعالیت می کند و کلیه صاحبین کالا و خدمات می توانند تبلیغات خود را در تابلوها و دستگیره های داخل واگن ، تابلوهای روی سکوهای مترو و تابلوهای بک لایت کنار پله های برقی داخل مترو اکران نمایند.

تبلیغات در مترو کرج :

گروه آسانگار یک هلدینگ تبلیغاتی است که از سـال 1383 و با مجوز رسمی از وزارت فـرهنگ و ارشاد اسلامی بـا راه­ اندازی دفاتر خود در استان­های تهران، البرز(کرج) اقدام به فعالیت نموده است. این شرکت در طول دوره فعالیت خود، مشاور و مجری تبلیغاتی شرکت­ها، کارخانجات تولیدی و بازرگانی بوده است که بعضاً این خدمات تا به امروز ادامه یافته است.
این شرکت، با توجه به بودجه تبلیغاتی مشتریان خود و با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه همواره توانسته است بسته­ های تبلیغاتی مناسبی جهت
تبلیغات در مترو کرج جهت ارتقاء بازار فروش محصولات و خدمات مشتریان فراهم آورد.

جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با تعرفه تبلیغات در مترو کرج و تعرفه تبلیغات در مترو تهران کاتالوگ زیر را مشاهده بفرمایید .  • با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم
جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
اگر از قبلا ثبت نام کردید از طریق لینک مقابل وارد شوید ورود