تبلیغات در مترو تهران تاریخ ثبت : 1397/10/09_11:44

تبلیغات در مترو تهران


تبلیغات در مترو تهران :

ایجاد شبکه حمل و نقل کارا همواره به عنوان یک عامل زیربنایی مهم برای توسعه اقتصادی مدنظر بوده است. حمل و نقل ریلی و مترو بیشتر در تأمین منابع مشکل دارد تا مدیریت، لذا باید به تأمین منابع بخش حمل و نقل ریلی توجه بیشتر شود. در اکثر کشورها نیز مباحث زیرساختی و سرمایه گذاری کلان حمل و نقل توسط دولتها انجام می شود.

تبلیغات در مترو تهران

نتایج حاکی از آن است که روش های تامین مالی غیر دولتی و حاکمیتی، کارایی بالاتری داشته و روش هایی همچون فروش بلیط و تبلیغات و حمایت های شهرداری اثرات مثبت بیشتری بر افزایش ارزش افزوده مترو خواهند داشت.

تبلیغات در مترو تهران

متروی تهران یک سیستم بزرگ با حجم و نتوع زیاد مسافر است، این محیط بزرگ دارای پتانسیل قوی برای عرضه انواع تبلیغات است که مترو و شرکتهایی که در این زمینه در مترو تبلیغات خود را عرضه نموده اند به اهداف خود دست مییابند .

 انوع روشهای تبلیغ مناسب با محیط مترو و استفاده این نوع تبلیغات به نحوی است که مترو و شرکتهای ذینفع بیشترین سود را بدست آورند درعین حال نباید نارضایتی برای مسافران ایجاد کند .

تبلیغات در مترو تهران

نتایج نشان میدهد با توجه به اینکه تبلیغات مترو بسیار مورد توجه مسافرین است، هدفمند و تفکیک شده نمی باشد و همه اقشار را پوشش نمیدهد. تبلیغات به صورت سنتی بوده و از تجهیزات و روشهای نوین استفاده نمیشود. اهداف تبلیغات مترو به چهار دسته ارتباطی، اقتصادی، اجتماعی، بازاریابی تقسیم میشود.

 

آسانگار مجری پذیرش تبلیغات شرکت «بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)» با بـرند«مترو رسانه»:
مترو رسانه به عنوان یک رسانه در حوزه تبلیغات مترو تهران و حومه فعالیت می کند و کلیه صاحبین کالا و خدمات می توانند تبلیغات خود را در تابلوها و دستگیره های داخل واگن ، تابلوهای روی سکوهای مترو و تابلوهای بک لایت کنار پله های برقی داخل مترو اکران نمایند.

تبلیغات در مترو تهران :

مجری پذیرش تبلیغات شرکت «بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)» با بـرند«مترو رسانه»:
مترو رسانه به عنوان یک رسانه در حوزه تبلیغات در مترو تهران و حومه فعالیت می کند و کلیه صاحبین کالا و خدمات می توانند تبلیغات خود را در تابلوها و دستگیره های داخل واگن ، تابلوهای روی سکوهای مترو و تابلوهای بک لایت کنار پله های برقی داخل مترو اکران نمایند.

تبلیغات در مترو کرج :

گروه آسانگار یک هلدینگ تبلیغاتی است که از سـال 1383 و با مجوز رسمی از وزارت فـرهنگ و ارشاد اسلامی بـا راه­ اندازی دفاتر خود در استان­های تهران، البرز(کرج) اقدام به فعالیت نموده است. این شرکت در طول دوره فعالیت خود، مشاور و مجری تبلیغاتی شرکت­ها، کارخانجات تولیدی و بازرگانی بوده است که بعضاً این خدمات تا به امروز ادامه یافته است.
این شرکت، با توجه به بودجه تبلیغاتی مشتریان خود و با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه همواره توانسته است بسته­ های تبلیغاتی مناسبی جهت تبلیغات در مترو کرج جهت ارتقاء بازار فروش محصولات و خدمات مشتریان فراهم آورد.
جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با تعرفه تبلیغات در مترو کرج و تعرفه تبلیغات در مترو تهران با ما تماس حاصل بفرمایید .

 کلمه کلیدی :

تبلیغات در مترو تهران

نام نویسنده :سپیده شاه مرادی. الگام

  • با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم
جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
اگر از قبلا ثبت نام کردید از طریق لینک مقابل وارد شوید ورود