تبلیغات در مترو تاریخ ثبت : 1397/10/02_15:26

قوانين اساسی بازار يابی مدرن


در اين مقاله رابرت كريون آنچه را كه قوانين تغيير ناپذير بازاريابي به شمار مي آورد، بيان مي نمايد. اين قوانين، بويژه در كسب و كارهاي جديد مثل تبلیغات در مترو و در حال رشدي كه به كمكهاي بازاريابي صريح، روشن، مطابق با فهم عامه، و غير مهمل نياز دارند كاربرد دارند .

 

 -1 قانون ادراك :

بازاريابي جنگ ادراكات است و نه به طور ساده، جنگ محصولات. به نظر مي رسد كه اكثر مردم فكر مي كنند كه در جنگ براي بدست آوردن مشتري، اين بهترين محصول است كه برنده مي شود. اما مسلما قضيه از اين قرار نيست. بلكه برنده محصولي است كه مشتريان معتقدند بهترين است؛ كه اين موضوع با خريد يا عدم خريد آنها مشخص مي گردد. در حاليكه كيفيت يا ويژگيهاي محصول ممكن است نقش مهمي در تصميم گيري خريد بازي نكن د، اما گونه هاي بسياري از ( اقناع ترغيب) كردن وجود دارد كه بر تفكرات مشتريان تاثير خواهند گذاشت  مانند تصوير مارك تجاري، شهرت شركت، و مقايسه شركت با رقبا كه تمام اين موضوعات . درك مي شوند.

 -2 قانون سوالات:  

سوالات منجر به پاسخ ها مي شوند، پاسخ ها منجر به رابطه ها مي شوند، و رابطه ها منجر به سود مي گردند. يكي از ساده ترين راهها براي اينكه بيشترين درجه اهميت را به مشتري بدهيم، پرسيدن سوال به طور دائمي (و احترام گذاشتن به پاسخ هاي مشتري) است. هر چه بيشتر بپرسيد، مزيت رقابتي بيشتري به دست مي آوريد، و روابط شما با مشتريان مستحكم تر مي شود. در مستحكم تر كردن روابط با مشتري هيچ چيزي مانند توجه به توصيه هاي آنها موثرواقع نمي گردد فقط كافي است به عكس العمل آنها به يك ويژگي جديد محصول كه آنها پيشنهاد داده اند نگاه كنيد.

 -3  قانون دقت وضوح :

توانايي شما در تعريف كردن صحيح اهداف / بخشهاي بازارتان، به طور چشمگيري بر سودآوري شما تاثير مي گذارد . بنابراين به دقت بخش . بندي كنيد بازارتان را به بخشهايي كه مشخص، سود آور و مناسب با نقاط قوت شما هستند تقسيم كنيد . باقي بخشها را رها كنيد و واقعا فقط بر آن بخشها متمركز شويد . اين امر از طريق بهبود توليد (عمليات) موجب صرفه جويي در هزينه ها مي گردد و فروش شركت شما را تقويت مي كند

 -4 قانون ماموريتهاي مختلف براي موقعيتهاي مختلف :

استراتژي هاي شما به موقعيت شما بستگي دار دن . اگر شما در شماره 1 بودن در اذهان مشتريان شكست بخوريد، آنگاه بايد استراتژي هاي متفاوتي را اتخاذ كنيد. در موقعيت شماره 2 ،بايد خودتان را 1 از شماره متمايز كنيد، در غير اين صورت فقط يك بدلي رنگ پريده به نظر مي رسيد . بهترين راه براي مجزا كردن خودتان، تمركزبرتفاوتها يعني تضاد ها است.

بازار يابی  مدرن در تبلیغات مترو

 -5 قانون زمان :

بازده بازاريابي در بلند مدت به دست مي آيد. آگاه باشيد كه سود كوتاه مدت (فروش امروز) ممكن است به بهاي ضرر در بلند مدت تمام شود. تلاش هاي شما بايد پيوسته و به طور يكنواخت پيوسته باشد. قيمت فروش امروز ممكن است به معني گران فروشي در زمان ديگري باشد كه نتيجه آن كاهش فروش در آينده است. از رابطه بين بلند مدت و كوتاه مدت آگاه باشيد و بايد بدانيد سود كوتاه مدت با چه هزينه اي به دست مي آيد. هدفتان رامشخص كنيد و براي پرداخت هزينه آماده باشيد

 -6 قانون يكپارچگي:

بازاريابي اگردر سطح شركت گسترده نباشد هيچ است. اگر كاركنان بازاريابي يا فروش، تنها كساني هستند كه پرچم بازار يابي را حمل مي كنند، شما در مخمصه قرار داريد. اگر واقعيت به اندازه ادعاي شما عالي نباشد، مشتريان پيامهاي بازاريابي شما را به عنوان حرف مفت و قول الكي برداشت مي كنند. جنبه هاي بازاريابي هر فعاليت در كسب و كار خود را براي كل شركت برنامه ريزي كنيد و توضيح دهيد . پرسنل توليد، مدير اداري و منشي خود را آموزش دهيد تا نقششان را در اول قرار دادن مشتري . درك كنند اين كار دست كم به معناي آسايش، سرعت، مهمان نوازي، درجه يك بودن، ابتكار، نزاكت و صداقت است

 -7 قانون صندلي راننده :

 تيم مديريت، مركزبهبود است. شما بهبودهاي چشمگير را از هيج جاي ديگر (به جز تيم مديريت ) بدست نمي آوريد. همه برنامه هاي بازاريابي را از تيم مديريت هدايت كنيد. مطمئن شويد كه همه كاركنان مشاركت مي كنند، اما براي هدايت برنامه ها از بالا به پايين، اولويت خودتان را در نظر بگيريد؛ چراكه در غير اين صورت اولويت هاي ديگر جايگزين آنها مي شوند و موانع عملي در برنامه هاي شما به وجود مي آيد.

تبلیغات در مترو تهران :

مجری پذیرش تبلیغات شرکت «بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)» با بـرند«مترو رسانه»:
مترو رسانه به عنوان یک رسانه در حوزه 
تبلیغات در مترو تهران و حومه فعالیت می کند و کلیه صاحبین کالا و خدمات می توانند تبلیغات خود را در تابلوها و دستگیره های داخل واگن ، تابلوهای روی سکوهای مترو و تابلوهای بک لایت کنار پله های برقی داخل مترو اکران نمایند.

تبلیغات در مترو کرج :

گروه آسانگار یک هلدینگ تبلیغاتی است که از سـال 1383 و با مجوز رسمی از وزارت فـرهنگ و ارشاد اسلامی بـا راه­ اندازی دفاتر خود در استان­های تهران، البرز(کرج) اقدام به فعالیت نموده است. این شرکت در طول دوره فعالیت خود، مشاور و مجری تبلیغاتی شرکت­ها، کارخانجات تولیدی و بازرگانی بوده است که بعضاً این خدمات تا به امروز ادامه یافته است.
این شرکت، با توجه به بودجه تبلیغاتی مشتریان خود و با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه همواره توانسته است بسته­ های تبلیغاتی مناسبی جهت 
تبلیغات در مترو کرج جهت ارتقاء بازار فروش محصولات و خدمات مشتریان فراهم آورد.
جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با 
تعرفه تبلیغات در مترو کرج و تعرفه تبلیغات در مترو تهران با ما تماس حاصل بفرمایید .

 کلمه کلیدی :

تبلیغات در مترو

نام نویسنده :شاه مرادی. الگام

  • با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم
جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
اگر از قبلا ثبت نام کردید از طریق لینک مقابل وارد شوید ورود

تماس با ما

فاز 4 مهرشهر ، بلوار گلها ، نبش چهار راه مسجد ، ساختمان فاران ، طبقه پنجم واحد 3

30 44 55 33

07 63 57 66

تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک 22، طبقه 2

88787121

07 63 57 66