تبلیغات در مترو تاریخ ثبت : 1397/10/27_10:54

اصول تبلیغات دیجیتال و تبلیغات در مترو سال 2019


اصول تبلیغات دیجیتال و تبلیغات در مترو سال 2019 :

برای اتخاذ تصمیمات استراتژیک ، مسلح بودن به اطلاعات دقیق و جامع ضروری است .در فضای تبلیغات دیجیتال ، این موضوع حتی مهم‌تر است ، چرا که این اکو سیستم با سرعت بی‌سابقه‌ای تکامل می‌یابد.فرمت‌های جدیدی در حال ظهور هستند ، رونده‌ای جدیدی بر روزمره ما تاثیر می‌گذارند و انتظار می‌رود که  این رشد نمایی در سال‌های آینده ادامه یابد .
تبلیغات در مترو
تبلیغات دیجیتال تقریبا ً به تنهایی توسعه را در کل رسانه ها در سراسر جهان به ارمغان آورده‌است برنامه‌های کاربردی تلفن همراه به ویژه در برنامه کاربردی و ویدیو  کشش زیادی ایجاد کرده‌اند و به احتمال زیاد این حرکت را در سال‌ ۲۰۱۹ به عنوان رفتار مصرف‌کننده گسترش می‌دهند و فن‌آوری مزایده عنوان فراتر از صفحه نمایش گسترده را پیدا خواهد کرد.علاوه بر این، advertiser brand برای شفافیت بیشتر و حفاظت در برابر تقلب باید در سال 2019 قوی باقی بماند .
تبلیغات در مترو
تضمین کیفیت کالا و کیفیت تبلیغ کلید حفظ جریان بودجه‌های تبلیغاتی در رسانه‌های دیجیتال خواهد بود .
پذیرش فرصت‌های تبلیغاتی که پیش از این قرار دارند نیازمند داده‌های مطمئن هستند . برای رسیدن به این هدف ، ما مسیر سال ۲۰۱۹ را در زمینه پیش‌بینی‌های لازم  کنار هم قرار داده‌ایم . همانطور که در سال ۲۰۱۹ شروع می‌کنید و استراتژی‌های تبلیغی خود را برای سال جدید افزایش می‌دهید ،  چیزی هایی است که باید بدانید :

  • انتظار می‌رود که دیجیتال برای نشان دادن نیمی از کل تبلیغات رسانه‌ای  برای اولین بار در سال آینده رشد کند و قرار است تا سال ۲۰۲۲ به دو سوم یک سهم برسد .
  • پیش‌بینی می‌شود که دیجیتال مارکتینگ بیش از دو سوم تبلیغات نمایش دیجیتالی در سراسر جهان در سال ۲۰۱۹ را به نمایش بگذارد .
  • بازار تبلیغات تلفن همراه در سال آینده بیش از ۲۰۰ میلیارد دلار در سطح جهانی خواهد بود و برنامه‌های ارائه‌شده نشان‌دهنده سهم ما در تبلیغات است .تبلیغات در مترو

مترو یک محل منحصر به فرد برای تبلیغات است .اگرچه جستجوی موبایل و اینترنت روش ارجح یافتن کسب و کاره‌ای محلی است ، مشتریان باید از یک کسب‌وکار آگاه باشند ( یا حداقل از نوع خاصی از محصول یا گروه خدمات ) برای جستجوی آن آگاه باشند .
تبلیغات در مترو
به خصوص برای کسب و کاره‌ای محلی ، تبلیغات مترو و سیستم ترانزیت ، آگاهی را افزایش می‌دهد زمانی که مصرف کنندگان در نزدیکی نقطه خرید یا در راه آن قرار دارند .همچنین ، از آنجا که بسیاری از مسافران شهری هر روز سوار قطار می‌شوند ، فرصت‌های زیادی برای دیدن یک تبلیغ خاص در یک دوره مشخص از زمان دارند . در اغلب موارد دیدگاه‌های بیشتری تبلیغ می‌کنند .
تبلیغات در مترو

 

تبلیغات در مترو تهران :

مجری پذیرش تبلیغات شرکت «بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)» با بـرند«مترو رسانه»:
مترو رسانه به عنوان یک رسانه در حوزه تبلیغات در مترو تهران و حومه فعالیت می کند و کلیه صاحبین کالا و خدمات می توانند تبلیغات خود را در تابلوها و دستگیره های داخل واگن ، تابلوهای روی سکوهای مترو و تابلوهای بک لایت کنار پله های برقی داخل مترو اکران نمایند.

تبلیغات در مترو کرج :

گروه آسانگار یک هلدینگ تبلیغاتی است که از سـال 1383 و با مجوز رسمی از وزارت فـرهنگ و ارشاد اسلامی بـا راه­ اندازی دفاتر خود در استان­های تهران، البرز(کرج) اقدام به فعالیت نموده است. این شرکت در طول دوره فعالیت خود، مشاور و مجری تبلیغاتی شرکت­ها، کارخانجات تولیدی و بازرگانی بوده است که بعضاً این خدمات تا به امروز ادامه یافته است.
این شرکت، با توجه به بودجه تبلیغاتی مشتریان خود و با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه همواره توانسته است بسته­ های تبلیغاتی مناسبی جهت تبلیغات در مترو کرج جهت ارتقاء بازار فروش محصولات و خدمات مشتریان فراهم آورد.
جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با تعرفه تبلیغات در مترو کرج و تعرفه تبلیغات در مترو تهران با ما تماس حاصل بفرمایید .

 کلمه کلیدی :

تبلیغات در مترو

نام نویسنده :سپیده شاه مرادی. الگام

  • با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم
جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
اگر از قبلا ثبت نام کردید از طریق لینک مقابل وارد شوید ورود

تماس با ما

فاز 4 مهرشهر ، بلوار گلها ، نبش چهار راه مسجد ، ساختمان فاران ، طبقه پنجم واحد 3

30 44 55 33

07 63 57 66

تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک 22، طبقه 2

88787121

07 63 57 66