تبلیغات تاریخ ثبت : 1397/10/17_13:53

اهمیت تبلیغات


اهمیت تبلیغات

امروزه تبلیغات نقش بسیار مهمی در عصر رقابت ایفا می‌کند. تبلیغات یکی از چیزهایی است که برای همه در زندگی روزمره امروز ضروری است، چه تولید کننده، چه معامله گران و چه مشتری. تبلیغات بخش بسیار مهمی است. بیایید نگاهی به چگونگی و جایی که تبلیغات مهم است بیندازیم.

تبلیغات برای مشتریان مهم است:

فقط تلویزیون یا یک روزنامه و یا یک شبکه‌ی رادیویی را بدون تبلیغات تصور کنید! نه! هیچکس نمی‌تواند هرگز چنین چیزی را تصور کند. تبلیغات نقش بسیار پررنگ و مهمی در زندگی مشتریان ایفا می‌کند.

مشتریان افرادی هستند که محصول را تنها پس از اطلاع از موجودیت آن در بازار خرید می‌کنند. اگر محصول تبلیغ نشود هیچ مشتری و خریداری برای شناخت محصول نخواهد آمد چه برسد به خرید محصول، حتی اگر آن محصول برای آنها مفید باشد. نکته‌ی دیگری که وجود دارد این است که تبلیغات به مردم کمک میکنند تا بهترین محصولات را برای خودشان، فرزندانشان و خانواده‌شان پیدا کنند.

وقتی با جایگاه و رتبه بندی محصولات آشنا می‌شوند، قادر به مقایسه‌ی محصولات و در نهایت، خرید بهترین محصولی که به دنبالش بوده‌اند، خواهند بود و اینگونه پول ارزشمند خود را به بهترین شکل هزینه کرده‌اند. بنابراین تبلیغات بسیار برای مشتریان مهم است.

تبلیغات در مترو

تبلیغات برای فروشندگان و شرکت‌های تولید کننده‌ی محصولات بسیار مهم است. بله! تبلیغات نقشی بسیار حیاتی برای تولید کنندگان محصولات و همچنین فروشندگان محصولات ایفا می‌کند زیرا:

تبلیغات به افزایش فروش کمک می‌کنند:

تبلیغات به تولید کنندگان و یا شرکت‌ها کمک می‌کنند تا رقیبان خود را شناخته و برنامه‌ریزی کنند تا سطح رقابت را بالا ببرند. اگر هر شرکتی بخواهد محصول جدیدی را به بازار معرفی کند، تبلیغات بستر آن را فراهم خواهد کرد و به مردم کمک می‌کند از محصولات جدید آگاه بوده و بتوانند آن را تهیه و استفاده کنند. تبلیغات همچنین به نشان دادن حسن نیت شرکت و به دست آوردن وفاداری مشتری پس از مدتی کوتاه، کمک می‌کند.

تبلیغات برای جامعه نیز اهمیت دارد:

تبلیغات به آموزش مردم نیز کمک می‌کند. برخی از مسائل اجتماعی از قبیل کودکان کار، مصرف مشروبات الکلی، کشتار دختران، سیگار کشیدن، آموزش برنامه‌ریزی خانوادگی و غیره وجود دارد که تبلیغات با آنها دست و پنجه نرم می‌کنند. بنابراین تبلیغات نه تنها نقش مهمی در فروش محصولات در زمینه‌های مختلف دارد، همچنین نقش بسیاری حیاتی در جامعه ایفا می‎‌کنند.

تبلیغات در مترو تهران :

مجری پذیرش تبلیغات شرکت «بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)» با بـرند«مترو رسانه»:
مترو رسانه به عنوان یک رسانه در حوزه 
تبلیغات در مترو تهران و حومه فعالیت می کند و کلیه صاحبین کالا و خدمات می توانند تبلیغات خود را در تابلوها و دستگیره های داخل واگن ، تابلوهای روی سکوهای مترو و تابلوهای بک لایت کنار پله های برقی داخل مترو اکران نمایند.

تبلیغات در مترو کرج :

گروه آسانگار یک هلدینگ تبلیغاتی است که از سـال 1383 و با مجوز رسمی از وزارت فـرهنگ و ارشاد اسلامی بـا راه­ اندازی دفاتر خود در استان­های تهران، البرز(کرج) اقدام به فعالیت نموده است. این شرکت در طول دوره فعالیت خود، مشاور و مجری تبلیغاتی شرکت­ها، کارخانجات تولیدی و بازرگانی بوده است که بعضاً این خدمات تا به امروز ادامه یافته است.
این شرکت، با توجه به بودجه تبلیغاتی مشتریان خود و با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه همواره توانسته است بسته­ های تبلیغاتی مناسبی جهت 
تبلیغات در مترو کرج جهت ارتقاء بازار فروش محصولات و خدمات مشتریان فراهم آورد.
جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با 
تعرفه تبلیغات در مترو کرج و تعرفه تبلیغات در مترو تهران با ما تماس حاصل بفرمایید .

 کلمه کلیدی :

تبلیغات

نام نویسنده :سپیده شاه مرادی. الگام

  • با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم
جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
اگر از قبلا ثبت نام کردید از طریق لینک مقابل وارد شوید ورود