دیجیتال مارکتینگ تاریخ ثبت : 1397/10/17_11:22

دیجیتال مارکتینگ در تبلیغات


نقش دیجیتال مارکتینگ در عصر دیجیتالی امروز

مردم تکنولوژی دیجیتالی را برای ارتباط برقرار کردن از راه هایی که تا چند سال گذشته غیر ممکن به نظر می رسید، در آغوش می کشند. امروزه مردم عادی در حال یکپارچه سازی تکنولوژی دیجیتالی با زندگی روزمره خود هستند.
از به روزرسانی اس ام اس در تیم های ورزشی مورد علاقه خود، تا یک تماس تصویری رایگان با بستگان خود در آن طرف جهان، تا بازی های مشترک آنلاین و موارد خیلی بیشتر. مردم عادی –حتی مشتریان شما- شروع به استفاده از رسانه های دیجیتال بدون آنکه فکر دیگری داشته باشند، می کنند.
پیش بینی شده که تا سال ۲۰۱۸ پنج میلیارد از هفت میلیارد جمعیت جهان آنلاین خواهد بود. آیا با این وجود هم شما می توانید از نقش دیجیتال مارکتینگ در کسب وکارهای امروز چشم پوشی کنید؟

قدرت دیجیتال مارکتینگ در تبلیغات

تبلیغات می تواند سرمست کننده باشد. چرخش، داستان، پیام، فراخوانی برای عمل، تصویر، جایگیری، سنجش و اصلاح؛ همه این ها قدرت انفجاری را افزایش می دهد که در نهایت جهان را تغییر می دهد.

تبلیغات در مترو

تبلیغات در اصل هر چیزی است که مردم را تحت تأثیر قرار می دهد –آنها را ترغیب می کند دست به عملی بزنند که ما می خواهیم، چه انتخاب یک برتد خاص خمیر دندان باشد یا انتخاب تلفن همراه، پر کردن کوپن پست یا بازدید از یک وبسایت باشد. تبلیغات قدرتی دارد که می تواند به چیزهای حیرت انگیزی دست پیدا کند و اگر در کاری هستید که از قبل تبلیغات را انجام می دهید و به آن ادامه خواهید داد، کار خوبی انجام می دهید.

تبلیغات در مترو

 

تبلیغات در مترو تهران :

مجری پذیرش تبلیغات شرکت «بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)» با بـرند«مترو رسانه»:
مترو رسانه به عنوان یک رسانه در حوزه 
تبلیغات در مترو تهران و حومه فعالیت می کند و کلیه صاحبین کالا و خدمات می توانند تبلیغات خود را در تابلوها و دستگیره های داخل واگن ، تابلوهای روی سکوهای مترو و تابلوهای بک لایت کنار پله های برقی داخل مترو اکران نمایند.

تبلیغات در مترو کرج :

گروه آسانگار یک هلدینگ تبلیغاتی است که از سـال 1383 و با مجوز رسمی از وزارت فـرهنگ و ارشاد اسلامی بـا راه­ اندازی دفاتر خود در استان­های تهران، البرز(کرج) اقدام به فعالیت نموده است. این شرکت در طول دوره فعالیت خود، مشاور و مجری تبلیغاتی شرکت­ها، کارخانجات تولیدی و بازرگانی بوده است که بعضاً این خدمات تا به امروز ادامه یافته است.
این شرکت، با توجه به بودجه تبلیغاتی مشتریان خود و با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه همواره توانسته است بسته­ های تبلیغاتی مناسبی جهت 
تبلیغات در مترو کرج جهت ارتقاء بازار فروش محصولات و خدمات مشتریان فراهم آورد.
جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با 
تعرفه تبلیغات در مترو کرج و تعرفه تبلیغات در مترو تهران با ما تماس حاصل بفرمایید .

 کلمه کلیدی :

دیجیتال مارکتینگ

نام نویسنده :سپیده شاه مرادی. الگام

  • با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم
جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
اگر از قبلا ثبت نام کردید از طریق لینک مقابل وارد شوید ورود

تماس با ما

خیابان نلسون ماندلا(جردن) ، بلوار گل آذین ، پلاک 31

06 63 57 66

07 63 57 66

فاز 4 مهرشهر ، بلوار گلها ، نبش چهار راه مسجد ، ساختمان فاران ، طبقه پنجم واحد 3

30 44 55 33

07 63 57 66