تبلیغات در مترو تاریخ ثبت : 1397/10/09_10:36

تبلیغات تابلوهای روی سکو


تجارت الکترونیک وابستگی زیادی به تعامل مستقیم با مشتری دارد، از این رو مساله فراهم سازی خدمات مناسب برای مشتریان یکی از مهمترین مسایلی است که شرکتها و عرضه کنندگان باید در نظر بگیرند؛ از جمله این مسایل فعالیت های مرتبط با توصیه محصولات و تبلیغات می باشد.

 

تبلیغات به طور کلی ارتباطی است که به مشتریان بالقوه در مورد کالاها و خدمات، چگونگی استفاده از آن ها، خریداری و مصرف کالا ها و نحوه تبلیغ و ترغیب مخاطبان در مورد محصولات به عمل می آید.

تبلیغات اینترنتی شامل آگهی تبلیغات موجود در سایت ها، ایمیل های ارسالی از طرف شرکت های تبلیغ کننده جهت معرفی محصولات، آگهی های متحرک و جذاب، تبلیغات در موتورهای جستجو و تبلیغات در وبلاگ ها و مقالات می باشد که نتیجه این تبلیغات افزایش چشم گیر کاربران اینترنتی بازدید کننده از سایت ها می باشد.

میزان استقبال از تبلیغ در اینترنت در صنایع مختلف به یک اندازه نمی باشد. محصولات مصرفی بیشترین سهم و صنایع بهداشتی و پزشکی کمترین سهم را به خود اختصاص داده اند.
 

تبلیغات در مترو تهران :

مجری پذیرش تبلیغات شرکت «بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)» با بـرند«مترو رسانه»:
مترو رسانه به عنوان یک رسانه در حوزه تبلیغات در مترو تهران و حومه فعالیت می کند و کلیه صاحبین کالا و خدمات می توانند تبلیغات خود را در تابلوها و دستگیره های داخل واگن ، تابلوهای روی سکوهای مترو و تابلوهای بک لایت کنار پله های برقی داخل مترو اکران نمایند.

تبلیغات در مترو کرج :

گروه آسانگار یک هلدینگ تبلیغاتی است که از سـال 1383 و با مجوز رسمی از وزارت فـرهنگ و ارشاد اسلامی بـا راه­ اندازی دفاتر خود در استان­های تهران، البرز(کرج) اقدام به فعالیت نموده است. این شرکت در طول دوره فعالیت خود، مشاور و مجری تبلیغاتی شرکت­ها، کارخانجات تولیدی و بازرگانی بوده است که بعضاً این خدمات تا به امروز ادامه یافته است.
این شرکت، با توجه به بودجه تبلیغاتی مشتریان خود و با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه همواره توانسته است بسته­ های تبلیغاتی مناسبی جهت تبلیغات در مترو کرج جهت ارتقاء بازار فروش محصولات و خدمات مشتریان فراهم آورد.
جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با تعرفه تبلیغات در مترو کرج و تعرفه تبلیغات در مترو تهران با ما تماس حاصل بفرمایید .

 کلمه کلیدی :

نام نویسنده :سپیده شاه مرادی. الگام

  • با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم
جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
اگر از قبلا ثبت نام کردید از طریق لینک مقابل وارد شوید ورود