تبلیغات در مترو در کرج وتهران تاریخ ثبت : 1399/02/31_15:12

چرا باید در مترو تبلیغات کنیم؟


تبلیغات در مترو

تبلیغات در مترو یکی از روش های نسبتا جدید تبلیغاتی می باشد. امروزه با توجه به سرعت حمل و نقل در جهان، شیوه های مختلفی برای تبلیغات مترو در نظر گرفته شده است. شرکت های تبلیغاتی به سمت روش های نوین رفته اند تا بتوانند نقش موثرتری در تبلیغات داشته باشند.

هر روز میلیون ها نفر از مردم بوسیله مترو جا به جا می شوند. این موضوع، شرکت های تبلیغاتی را بر آن داشت تا از این پتانسیل استفاده کنند.

هر روز میلیون ها نفر؟ عجب بازار داغی؟

چطور این بازار رو بشناسیم؟

برای این منظور و درک بهتر تبلیغات مترو باید اطلاعات کافی داشته باشیم.

این مقاله تا حد زیادی اطلاعات کافی و مورد نیاز به شما خواهد داد. تبلیغات در مترو می تواند کسب و کار هر کسی را متحول کند و باعث ارتباط موثر  با مخاطبان هدف شود.

 

مزایای تبلیغات مترو

1. روزانه حدود 4 میلیون نفر از مترو استفاده می کنند.

2. زیاد بودن مدت زمان دیده شدن تبلیغات مترو جلوی چشم مخاطب.

3. کسانی که از مترو استفاده می کنند بارها یک تبلیغ را در مسیر رفت و برگشت می بینند.

4. انتخاب خط مورد نظر مترو با توجه به سطح محصول یا خدمات.

5. روند بیشتر شدن تعداد ایستگاه های مترو.

6. اعتبار تبلیغات مترو.

7. ارزانی نسبت به بعضی از رسانه های دیگر. ازجمله : تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات بیلبورد، اسپانسرینگ

8. بازدهی بیشتر نسبت به بعضی از رسانه ها، ازجمله : تبلیغات رادیویی، تبلیغات با روزنامه، تبلیغات در فرودگاهها

9. استفاده قشرهای مختلف جامعه از مترو.

10. استفاده سنین مختلف از مترو.

انواع تبلیغات در مترو

1. تابلوهای داخل واگن

تابلوها معمولا بر روی قسمت بالای صندلی ها و درب ورود و خروج واگن قرار دارند و معمولا مستطیلی هستند. ابعاد فضای تبلیغاتی در بالای درب ورود و خروج کاملا مشخص است اما ابعاد فضا در بالای صندلی ها بیشتر می باشد.علاوه بر کسانی که روبروی آن ایستاده اند همه کسانی که در سکوی روبرو، نشسته یا ایستاده باشند هم می توانند تبلیغ را ببینند. اگر واگن ها شلوغ باشد امکان دیدن آن برای کسانی که نشسته اند کمی سخت می شود.

تبلیغات در مترو2. دستگیره ها

به میله هایی که افراد ایستاده می گیرند، تبلیغاتی به کاربرد دستگیره نصب می شود. این تبلیغات در انواع مختلف و با توجه به محصول مورد تبلیغ می باشد. اگر بصورت یک قطعه کارت باشد، ابعاد آن مشخص است.

اگر بصورت استوانه باشد، باز هم ابعاد آن مشخص است. به هر شکلی می تواند طراحی شود. به هر حال محدودیت وجود دارد و باید با توجه به محصولی که قرار است در تبلیغات مترو مورد استفاده قرار گیرد، محل مناسبی در نظر گرفته شود.

اینکه محصولی به عنوان دستگیره در تبلیغات مترو استفاده می شود واقعا ایده ای خلاقانه است. در حالت عادی دستگیره است و دستگیره چیزی است که مردم نه تنها آن را می گیرند بلکه بارها به آن نگاه می کنند؛ بنابراین ثارگذاری بیشتری دارد.

چه زمان شلوغی باشد و چه خلوتی، باز هم جلب توجه می کند. در زمان خلوتی با تکان خوردن، جلب توجه می کند و زمانی که شلوغ است، برای کسانی که دستگیره را می گیرند جلب توجه می کند. این موضوع در بازاریابی و فروش بسیار مهم است.

3. تابلوهای هوشمند آینه ای

این روش تبلیغات مترو در ایران جدید می باشد و عمر آن حدود 1 سال است. این طرح بسیار جالب جزو ایده های خلاقانه می باشد. طرز کار آن بدین صورت است که در قسمت وسط و پایین آینه، سنسور وجود دارد.

وظیفه آن عکس العمل در مقابل رد شدن افراد از جلوی تابلو می باشد. در حالت عادی و از دور، یک آینه است ولی وقتی کسی از جلوی آن رد می شود چراغ پشت آینه روشن شده و عکسی که پشت آینه وجود دارد نمایش داده می شود.

 در حالت عادی بسیار جلب توجه می کند چون ویژگی های بصری از خود نشان می دهد و افراد کنجکاو را که تعدادشان کم نیستندمتوجه می سازد. تمرکز حواس این تبلیغات بر روی افرادی که از جلوی آن رد می شوند و در نتیجه کسانی که در سکوی روبرویی هستند، می باشد.

 

4. دیوارهای کنار پله برقی (بک لایت لایت باکس)

این روش تبلیغات مترو، مخصوص کناره های پله برقی می باشد. ابعاد آن ها بسیار بزرگ است پس به اندازه کافی جلب توجه می کند. سرعت پله برقی به قدری می باشد که باعث می شود ناخودآگاه، افراد به این تابلوها نگاه کنند. ابعاد بزرگ آن بگونه ای است که از دور هم کاملا مشخص می باشد.

نور لامپ آن ها به نظر زیاد است و برای تبلیغاتی که بنر آن ها زمینه روشن دارد ممکن است مناسب نباشد. در این حالت بهتر است که اگر زمینه روشن است، تعداد لامپ های داخل باکس را کم کنند تا بتواند نمای بهتری داشته باشد.

تبلیغات درمترو کرج_ اسانگار

5 دیوارهای سکو ( بیلبوردهای دیواری)

تبلیغات مترو در این بخش، در ابعاد بزرگ می باشد. طرح ما بخوبی نمایان است ولی برای چه کسی؟

اگر برای تبلیغات در مترو دیوارهای سکو را در نظر بگیریم، چون ابعاد آن بزرگ است و نزدیک به افرادی که از کنار آن رد می شوند، می باشد بنابراین زیاد مورد توجه قرار نخواهد گرفت. تمرکز این تبلیغات برای افرادی در نظر گرفته می شود که در سکوی روبرویی قرار دارند. 

تبلیغات در مترو تهران :

مجری پذیرش تبلیغات شرکت «بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)» با بـرند«مترو رسانه»:
مترو رسانه به عنوان یک رسانه در حوزه تبلیغات در مترو تهران و حومه فعالیت می کند و کلیه صاحبین کالا و خدمات می توانند تبلیغات خود را در تابلوها و دستگیره های داخل واگن ، تابلوهای روی سکوهای مترو و تابلوهای بک لایت کنار پله های برقی داخل مترو اکران نمایند.

تبلیغات در مترو کرج :

گروه آسانگار یک هلدینگ تبلیغاتی است که از سـال 1383 و با مجوز رسمی از وزارت فـرهنگ و ارشاد اسلامی بـا راه­ اندازی دفاتر خود در استان­های تهران، البرز(کرج) اقدام به فعالیت نموده است. این شرکت در طول دوره فعالیت خود، مشاور و مجری تبلیغاتی شرکت­ها، کارخانجات تولیدی و بازرگانی بوده است که بعضاً این خدمات تا به امروز ادامه یافته است.
این شرکت، با توجه به بودجه تبلیغاتی مشتریان خود و با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه همواره توانسته است بسته­ های تبلیغاتی مناسبی جهت تبلیغات در مترو کرج جهت ارتقاء بازار فروش محصولات و خدمات مشتریان فراهم آورد.
جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با تعرفه تبلیغات در مترو کرج و تعرفه تبلیغات در مترو تهران با ما تماس حاصل بفرمایید .

 کلمه کلیدی :

نام نویسنده :الگام

  • با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم
جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
اگر از قبلا ثبت نام کردید از طریق لینک مقابل وارد شوید ورود

تماس با ما

فاز 4 مهرشهر ، بلوار گلها ، نبش چهار راه مسجد ، ساختمان فاران ، طبقه پنجم واحد 3

30 44 55 33

07 63 57 66

تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک 22، طبقه 2

88787121

07 63 57 66