شیوه های برگزاری تبلیغات دو مرحله‌ای تاریخ ثبت : 1398/09/10_8:32

شیوه های برگزاری تبلیغات دو مرحله‌ای


شیوه های برگزاری تبلیغات دو مرحله‌ای 

برای برگزاری تبلیغات دو مرحله‌ای شیوه‌های متعددی وجود دارند. در بسیاری از موارد، با به کارگیری این شیوه‌ها، در زمانی بسیار کم، به عده قابل توجهی از علاقه‌مندان دسترسی پیدا خواهید کرد.

1. با کمک مشارکت انتفاعی فهرستی از علاقه‌مندان بسازید.

مشتریان و علاقه‌مندانی که توسط شریک‌های تجاری شما در تماس هستند و شما را به آنان توصیه می‌کنند، یکی از بهترین انواع علاقه‌مندان می‌باشند. (شریک انتفاعی فرد یا شرکتی است که در ازای کمک به فروش شما، سودی دریافت می‌کند) فروش به علاقه‌مندانی که شریک انتفاعی، شما را به آنان معرفی کرده است، بسیار آسان‌تر است، مخصوصا اگر نامه‌ای که شریک برای مشتریان خود می‌فرستد، به دقت و با ظرافت تهیه شده باشد. وقتی در نامه اطلاعات تماس را قرار می‌دهید، با پیشنهاد دفترچه‌ای رایگان یا هر چیز قابل‌ توجه برای مشتری، مشتریان را ترغیب کنید تا با شما تماس بگیرند.

2. به کمک محصولی بسیار ارزان قیمت، علاقه‌مندان را تبدیل به مشتری کنید.

روشی بی‌نظیر برای برگزاری تبلیغات دو مرحله‌ای آن است که محصولی بسیار ارزان برای فروش عرضه کنید و به خریداران، محصولات گران‌تر خود را تبلیغ کنید و حتی سعی کنید محصولات گران‌تر را در هنگام عرضه محصول ارزان، بفروشید. اگر کلاس‌های آموزشی برگزار می‌کنید می‌توانید سی‌دی آموزشی تهیه کنید و در آن مطالب مقدماتی را آموزش دهید و همچنین کلاس‌های حضوری خود را معرفی و دلایلی ارائه دهید که با شرکت در کلاس‌ها سود خواهند برد. حتی می‌توانید محصول ارزان خود را بدون سود بفروشید و تمامی هزینه‌های تولید، بسته‌بندی و ارسال را محاسبه کنید و در تبلیغ خود این هزینه‌ها را ذکر و تاکید کنید که به قصد معرفی شرکت، این محصول را دقیقا با قیمت تمام شده به فروش می‌رسانید. هیچ‌گاه قیمت نهایی را گرد نکنید. قیمتی مانند 3850 تومان بسیار باورپذیرتر از 4000 تومان خواهد بود. مزیت این شیوه تبلیغات دو مرحله‌ای آن است که هزینه تبلیغات را مشتری می‌پردازد و همین‌طور به علت قیمت ارزان محصول، معمولا استقبال فراوانی می‌شود و به راحتی فهرست علاقه‌مندان جمع‌آوری می‌شود. 

3. از سیستم‌های پاسخ‌دهی خودکار ایمیل استفاده کنید.

اگر از آن عده‌ای هستید که همواره به جدیدترین تکنولوژی‌ها علاقه‌مندند و می‌خواهند کارشان از دیگران یک پله بالاتر باشد، از استفاده از این روش لذت خواهید برد. امروزه شرکت‌های متعددی به وجود آمده‌اند که خدمات پیشرفته ایمیل در اختیار دارندگان وب‌سایت می‌گذارند. یکی از این خدمات سیستم پاسخ‌دهی خودکار برای ایمیل است؛ مثلا شما می‌توانید یک دوره آموزشی در 5-7 درس تهیه کنید. منظور از دوره آموزشی فقط چند صفحه متن است که آن را برای علاقه‌مندان ارسال کنید.

سیستم‌های پاسخگویی خودکار این امکان را به شما می‌دهند تا به راحتی و بدون یادگیری برنامه‌نویسی، فرمی را در سایت خود قرار دهید تا علاقه‌مندان به شرکت در دوره، نام و آدرس ایمیل خود را وارد کنند. سپس هر کدام از درس‌های این دوره با فاصله زمانی معینی که شما تعریف کرده‌اید برایشان ارسال خواهد شد؛ بنابراین شما یک‌بار سیستم را راه‌اندازی می‌کنید و سپس تمامی کارها به طور خودکار انجام می‌شوند.

4. به مشتریان کنونی خود هر محصول جدید را معرفی کنید.

همان‌طور که همواره سعی در بازاریابی و تبلیغ محصولات خود به علاقه‌مندان می‌کنید، با همان جدیت می‌توانید محصولات جدید را به مشتریان خود معرفی و آنان را ترغیب به خرید کنید.

 

شرکت آسانگار مصمم است با پیشتازی در عرصه نوآوری و تبلیغات یکی از شرکت های برتر ارایه دهنده خدمات تبلیغات در سطح کشور و منطقه شناخته شود. همچنین این شرکت با بهره گیری از ارتباطات قوی و مستمر قادر خواهد بود به عنوان یک شرکت چابک و هوشمند نقش حلقه ارتباطی را بین نهادهای مختلف تصمیم گیرنده و اجرایی در زمینه ارایه خدمات تبلیغات در مترو ، تبلیغات در مترو کرج ، تبلیغات در مترو تهران در کشور ایفا نماید.

همچنین این شرکت با ارائه بهترین امکانات در زمینه تعرفه تبلیغات در مترو ، تعرفه تبلیغات در مترو کرج ، تعرفه تبلیغات در مترو تهران ، تعرفه تبلیغات در مترو تهران و حومه در خدمت هموطنان عزیز میباشد .کلمه کلیدی :

شیوه های برگزاری تبلیغات دو مرحله‌ای

نام نویسنده :شکیبا خلج/الگام

  • با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم
جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
اگر از قبلا ثبت نام کردید از طریق لینک مقابل وارد شوید ورود

تماس با ما

فاز 4 مهرشهر ، بلوار گلها ، نبش چهار راه مسجد ، ساختمان فاران ، طبقه پنجم واحد 3

30 44 55 33

07 63 57 66

تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک 22، طبقه 2

88787121

07 63 57 66