تبلیغات در مترو تاریخ ثبت : 1399/02/23_11:6

سه روش جذب مشتری برای فروشگاه شما


سه روش جذب مشتری برای فروشگاه شما

مطمئنا شما می دانید که برگزاری مسابقات پیامکی می تواند در جذب مشتریان جدید بسیار موثر باشد. برگزاری مسابقه پیامکی یکی از مهم ترین ویژگی های پنل اس ام اس ملی پیامک است و طرفداران بسیاری دارد. در هر صورت در این مطلب می خواهیم سه روش برگزاری مسابقه پیامکی که منجر به جذب بیشتر مشتریان و در نهایت کسب بیشتر درآمد می شود را برایتان بیان کنیم.

جوایز نفیس
هنگامی که یک مسابقه پیامکی برگزار می کنید، سعی کنید که جایزۀ نفیسی را برای آن انتخاب نمایید. هر چقدر جوایز بزرگتر باشد، نتیجه ی بهتری خواهید گرفت. جوایزی که برای مسابقه خود در نظر می گیرید، باید به گونه ای باشند که مشتریان نتوانند در برابر آن مقاومت کنند. این امر می تواند مشتریان وفاداری را در طولانی مدت به سمت شما بکشاند.

یک سال استفاده رایگان از محصولات
استفاده رایگان از یک محصول یا خدمات می تواند بسیار جذاب باشد.بدون شک بسیاری از افراد از چنین پیشنهادی استقبال می کنند. برای مثال فرض کنید که صاحب یک فروشگاه مواد غذایی زنجیره ای هستید. بهتر است همه چیز را ساده نگه دارید، و حق استفاده رایگان از برخی محصولات را به مشتریان بدهید و منتظر نتایج مثبت آن بر روی کسب و کار خود بمانید.

کوپن تخفیف بدون تاریخ انقضا
برندگان این مسابقه، یک کوپن پیامکی دریافت خواهند کرد که تاریخ انقضا ندارد. این به چه معنی است؟ آنها برای تمام عمر خود می توانند با تخفیف از شما خرید کنند. آیا داشتن مشتری دائم مسئله ی بدی است؟ بهتر است مطمئن شوید که تخفیفتان به گونه ای است که توجه افراد را جلب می کند، اما همچنین به گونه ای نباشد که به شما ضرر برساند. بیشتر فروشندگان از 20% تخفیف استفاده می کنند.

تبلیغات در مترو تهران :

مجری پذیرش تبلیغات شرکت «بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)» با بـرند«مترو رسانه»:
مترو رسانه به عنوان یک رسانه در حوزه تبلیغات در مترو تهران و حومه فعالیت می کند و کلیه صاحبین کالا و خدمات می توانند تبلیغات خود را در تابلوها و دستگیره های داخل واگن ، تابلوهای روی سکوهای مترو و تابلوهای بک لایت کنار پله های برقی داخل مترو اکران نمایند.

 

تبلیغات در مترو کرج :

گروه آسانگار یک هلدینگ تبلیغاتی است که از سـال 1383 و با مجوز رسمی از وزارت فـرهنگ و ارشاد اسلامی بـا راه­ اندازی دفاتر خود در استان­های تهران، البرز(کرج) اقدام به فعالیت نموده است. این شرکت در طول دوره فعالیت خود، مشاور و مجری تبلیغاتی شرکت­ها، کارخانجات تولیدی و بازرگانی بوده است که بعضاً این خدمات تا به امروز ادامه یافته است.
این شرکت، با توجه به بودجه تبلیغاتی مشتریان خود و با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه همواره توانسته است بسته­ های تبلیغاتی مناسبی جهت تبلیغات در مترو کرج جهت ارتقاء بازار فروش محصولات و خدمات مشتریان فراهم آورد.
جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با تعرفه تبلیغات در مترو کرج و تعرفه تبلیغات در مترو تهران با ما تماس حاصل بفرمایید .کلمه کلیدی :

جذب مشتری

نام نویسنده :الگام

  • با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم
جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
اگر از قبلا ثبت نام کردید از طریق لینک مقابل وارد شوید ورود