تبلیغات خیابانی تاریخ ثبت : 1399/04/07_14:19

تبلیغات خیابانی


 

تبلیغات هوشمندانه خیابانی به عنوان یک آگهی در فضای شهری می باشد.

 

هدف اینست که برای بهتر دیده شدن با استفاده از اشیا روزمره و معمولی  که در شهر پیدا می کنید تبلیغ کنید ، به عنوان مثال، قوطی های زباله، چراغ های خیابانی، نیمکت ها … این نوع تبلیغات به تبلیغات چریکی معروف است که یکی از موثر ترین روش های تبلیغات است . چیزی که در این نوع تبلیغات خیلی جذاب است خلق یک ایده برای به چالش کشاندن، جلب توجه و جلب اعتماد شهروندانی در یک شهر بزرگ است که مشغول قهوه خوردن هستند.  که این کار اصلا هم کار آسانی نیست . دراینجا هم تعدادی از این نوع تبلیغات خلاقانه ای که توجه شما را به آن ها جلب می کنیم. تبلیغات هوشمند خیابانی می تواند در زیباسازی فضای شهری موثر واقع شود. جدا از زیباسازی بیلبوردها به عنوان یک فاکتور موثر در فروش محصولا، مزایای رقابتی و تبلیغات گسترده در رسانه های محیطی مورد استفاده قرار می گیرد.

۱- بیلبوردها

به عنوان یک عامل مهم در تبلیغات خلاقانه به دلیل وجود فضای کافی برای اجرای متفاوت می باشد.

۲- استندها

استندها به عنوان یک فضای محدودتر برای اجرای تبلیغات خلاقانه می باشد

۳- تی وی های شهری

گروه آسانگار یک هلدینگ تبلیغاتی است که از سـال 1383 و با مجوز رسمی از وزارت فـرهنگ و ارشاد اسلامی بـا راه ­اندازی دفاتر خود در استان­های تهران، البرز(کرج) اقدام به فعالیت در زمینه تبلیغات در مترو نموده است. این شرکت در طول دوره فعالیت خود، مشاور و مجری تبلیغاتی شرکت­ها، کارخانجات تولیدی و بازرگانی بوده است که بعضاً این خدمات تا به امروز ادامه یافته است.
این شرکت، با توجه به بودجه تبلیغاتی مشتریان خود و با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه همواره توانسته است بسته­ های تبلیغاتی مناسبی جهت ارتقاء بازار فروش محصولات و خدمات مشتریان فراهم آورد.کلمه کلیدی :

تبلیغات خیابانی

نام نویسنده :الگام

  • با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم
جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
اگر از قبلا ثبت نام کردید از طریق لینک مقابل وارد شوید ورود