تأثیر هدایای تبلیغاتی بر ذهن مشتری تاریخ ثبت : 1398/09/13_9:49

تأثیر هدایای تبلیغاتی بر ذهن مشتری


تأثیر هدایای تبلیغاتی بر ذهن مشتری

هدایای تبلیغاتی یکی از روش‌های بسیار تأثیر گذار در فروش است که باعث می‌شود خریدار به یک مشتری وفادار و همیشگی تبدیل شود. ذهن به لذت‌های آنی هر چند کوچک جواب مثبت می‌دهد و این هدایا دقیقاً همین کار را می‌کنند و می‌توانند شما را در ذهن مشتری ماندگار کنند.

هدایای تبلیغاتی یکی از روش‌هایی است که بر ذهن مشتری تأثیر بسیار مثبتی دارد. ممکن است شما هم تا به حال از جایی خرید کرده باشید و فروشنده پس از دادن بسته محتوای خریدتان، یک بسته هم به عنوان هدیه به شما داده باشد. این همان هدیه تبلیغاتی است. معمولاً این هدایا از نظر قیمتی ارزان هستند ولی می‌توانند حس خوبی در شما ایجاد کنند. از این رو هدایای تبلیغاتی روشی مؤثر برای برگرداندن مشتری در سری‌های بعد است تا باز هم از شما خرید کنند و به مشتری وفادار تبدیل شوند.

هدایای تبلیغاتی موجب کاهش رنج از دست دادن مقداری از سرمایه از سوی مشتری می‌شود.

 

هدایای تبلیغاتی چه مزایایی برای کسب و کار شما دارد؟

 

بازاریابی و تبلیغات عامل مهمی در فروش است که سبب می‌شود تا فروش در یک کسب و کار چندین برابر شود. روش‌های متعددی در تبلیغات وجود دارد؛ اما هدایای تبلیغاتی به علت لذت آنی که به مشتری می‌دهند، به خوبی بر روی ذهن فرد تأثیر گذاشته و احساس خوبی نسبت به خرید ایجاد می‌کنند.

یکی از مسائلی که در زمان خرید به وجود می‌آید، این است که رنج از دست دادن مقداری از سرمایه بسته به هزینه و خصوصیات فرد با شدت‌های مختلفی توسط او احساس می‌شود. از این رو دادن هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود تا این رنج در همان لحظه سرکوب شود و ناخودآگاه در مراجعات بعدی مشتری فروشگاه شما را ترجیح دهد.

شما می‌توانید این محصول را نه تنها به عنوان هدیه بلکه به منظور جذب مشتری برای خرید بعدی همان محصول به او ارائه دهید.

یک هدیه تبلیغاتی خوب نه تنها برای کسب و کار شما بازاریابی نامحسوسی را انجام می‌دهد بلکه باعث قدردانی شما از افرادی می‌شود که با برندتان همراه شده‌اند و از شما خرید انجام داده‌اند.

هدایای تبلیغاتی و نتایجی که برای شما در بر دارد؟

88 درصد کسانی که هدیه تبلیغاتی گرفته‌اند، تبلغ‌کننده را به خاطر می‌آورند.

تحقیقات نشان می‌دهد از هر 10 نفر 7 نفر در 12 سال گذشته حداقل یک محصول تبلیغاتی را دریافت کرده‌اند. یک نتیجه مشابه که در بین همه‌ی آن‌ها مشاهده می‌شد این بود که یادآوری تبلیغ و پیام در اولین آیتم تبلیغاتی بیشتر به یاد می‌ماند و 88 درصد تبلیغ کننده را هم به یاد می‌آورند.

علاوه بر این 70 درصد افراد هدایای تبلیغاتی که دریافت کرده‌اند به یاد دارند. این آمار نشان می‌دهد هدایای تبلیغاتی بسیار تاثیرگذار است و تا مدت‌ها در ذهن مشتری ماندگار می‌شود.

هدیه تبلیغاتی می‌تواند مخاطب شما را به مشتری وفادار تبدیل کند

همیشه هم نیاز نیست هدایایی که برای تبلیغات مورد استفاده قرار می‌دهید متناسب با خرید فرد باشد یا از همان خانواده باشد. اتفاقاً اگر هدایا از کالاهای دیگری انتخاب شوند هیجان بیشتری را برای مشتری به ارمغان می‌آورند.

می‌توانید اجناس ارزان قیمت خود را برای فروش‌های گران‌قیمت‌تان به عنوان هدایای تبلیغاتی قرار دهید. برخی افراد یک سری اجناس را به عنوان هدیه به مشتریان ارائه می‌دهند و آن‌ها می‌توانند خودشان در بین آن‌ها یکی را انتخاب کنند.

این هدایا همیشه هم نیاز نیست یک کالا باشد، شما می‌توانید تخفیف درصدی در فروش‌های بعدی، بلیط شرکت در قرعه‌کشی و … را هم به عنوان یک نوع هدیه تبلیغاتی در نظر بگیرید.

 

شرکت آسانگار مصمم است با پیشتازی در عرصه نوآوری و تبلیغات یکی از شرکت های برتر ارایه دهنده خدمات تبلیغات در سطح کشور و منطقه شناخته شود. همچنین این شرکت با بهره گیری از ارتباطات قوی و مستمر قادر خواهد بود به عنوان یک شرکت چابک و هوشمند نقش حلقه ارتباطی را بین نهادهای مختلف تصمیم گیرنده و اجرایی در زمینه ارایه خدمات تبلیغات در مترو ، تبلیغات در مترو کرج ، تبلیغات در مترو تهران در کشور ایفا نماید.

همچنین این شرکت با ارائه بهترین امکانات در زمینه تعرفه تبلیغات در مترو ، تعرفه تبلیغات در مترو کرج ، تعرفه تبلیغات در مترو تهران ، تعرفه تبلیغات در مترو تهران و حومه در خدمت هموطنان عزیز میباشد .کلمه کلیدی :

تأثیر هدایای تبلیغاتی بر ذهن مشتری

نام نویسنده :شکیبا خلج/الگام

  • با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم
جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
اگر از قبلا ثبت نام کردید از طریق لینک مقابل وارد شوید ورود