به تیم ما بپیونید. فرم استخدام →
تبلیغات در مترو تاریخ ثبت : 1398/01/21_11:57

نیاز مشتری چیست؟


نیاز مشتری چیست؟ نکات خواندنی برای برآورده کردن نیاز مشتریانتان

مقدمه :

در مقاله نیاز مشتری چیست؟ نکات خواندنی برای برآورده کردن نیاز مشتریانتان ، نیاز مشتری چیست خواهیم گفت که چگونه محصولتان را به مشتری مورد نظر بفروشید…آیا می دانید نیاز مشتری چیست ؟ در مقاله نیاز مشتری چیست خواهیم گفت که چگونه محصول شما دو اولویت نخست مشتری باشد. و چگونه محصولات موجود می تواند در مقایسه با محصول شما اولویت مشتری را براورده سازد.و تحلیل خواهید کرد که آیا فرصت های بازاری که انتخاب کردید با اولویت مشتری و شایستگی محوری شما متناسب است یا نه نیاز مشتری چیست ؟ موقعیت رقابتی وضعیتی است که شایستگی محوریتان را به چیزی تبدیل می کنید که برای مشتریان ارزشی واقعی بیافریند،آن چیزی که مشتریان واقعا برایش اهمیت قائل اند.

موقعیت رقابتی مان را چگونه تعیین کنیم:

  1. هنگامی که به دنبال ایجاد بازار جدیدی هستید، به جای اینکه محصول موجود دربازار را انتخاب کنید و نسخه بهتری از ان را بسازید، بهتر است بر اساس پیش زمینه تان از مشتری شروع کنید.
  2. اگر بر مشتریانی تمرکز کنید که از دریافت خدمت محروم بوده اند و محصولی را برای این قبیل مشتریان تولید کنید که نیاز های انها را براورده کند.نیازی نیست به رقابت فکر کنید، زیرا تمرکز استوار و راسخ باعث می شود که رقابت بی معنا شود.
  1. از نمودار موقعیت رقابتی استفاده کنید.

محصول هدف مشتری۱

نمودار به شما کمک می کند:

  • تحلیل کنید چقدر از رقبایتان بهترید و دریابید که نقاط ضعفتان کدام است این نمودار به همراه ارزش کمی سازی شده نشان میدهد که محصولتان مورد نیاز مشتریان است و شما شرکت مناسبی هستید برای عرضه ی آن.
  • مشتریان معمولا تصمیم های خرید را بر مبنای مقایسه میان چند چیز متفاوت می گیرند انها معمولا همه ی گزینه های موجود را در نظر می گیرند و سپس تعیین می کنند که کدام راهکار بهترین تناسب را با اولویت هایشان دارد.

در نمودار تعیین موقعیت رقابتی ، به صورت تصویری نشان می دهید که :چگونه و تا چه حد دو اولویت برتر کاربر نمای خود را برآورده می کنید و چطور به رقابت می پردازید.

هدف از تعیین نمودار رقابتی این است که:

موقعیت رقابتی ای که در ان قرار دارید هم اهرمی برای تقویت شایستگی محوریتان است .محصولتان بهتر از محصولات موجود، یا محصولاتی که در اینده عرضه می شوند، اولویت های کاربرنما را برآورده می کند.اگر این دو مورد در خصوص کسب و کارتان صدق نکند، ممکن است مجبور باشید مراحل انتخاب بازار یا شایستگی محورتان را بازبینی کنید.لازم است در مورد شایستگی محوری تان اندکی انعطاف پذیری داشته باشید.ناتوانی در تبدیل شایستگی محوری به مزایای مد نظر مشتری لزوما به این معنی نیست که شایستگی محوری که ایجاد کرده اید اشتباه است زیرا شایستگی محوری بازتابی از توانمندی ها و دارایی های تیم شماست.

نتیجه گیری:

موقعیت رقابتی پیوندی است که بین شایستگی محوری و اولویت های کاربرنمایتان شکل می گیرد و نشان می دهد که آیا انها منطقا برای بازار هدفی که انتخاب کرده اید مناسب اند یا نه سعی کنید در از نمودار رقابتی نتایج قابل قبولی کسب کنید. 

شرکت آسانگار مصمم است با پیشتازی در عرصه نوآوری و تبلیغات یکی از شرکت های برتر ارایه دهنده خدمات تبلیغات در سطح کشور و منطقه شناخته شود. همچنین این شرکت با بهره گیری از ارتباطات قوی و مستمر قادر خواهد بود به عنوان یک شرکت چابک و هوشمند نقش حلقه ارتباطی را بین نهادهای مختلف تصمیم گیرنده و اجرایی در زمینه ارایه خدمات تبلیغات در مترو ، تبلیغات در مترو کرج ، تبلیغات در مترو تهران در کشور ایفا نماید.

همچنین این شرکت با ارائه بهترین امکانات در زمینه تعرفه تبلیغات در مترو ، تعرفه تبلیغات در مترو کرج ، تعرفه تبلیغات در مترو تهران ، تعرفه تبلیغات در مترو تهران و حومه در خدمت هموطنان عزیز میباشد .

از اینکه این مقاله را مطالعه نمودید متشکرم .به امید دیدار مجدد!

تعرفه تبلیغات در مترو ، تعرفه تبلیغات در مترو کرج ، تعرفه تبلیغات در مترو تهران ، تعرفه تبلیغات در مترو تهران و حومه ، تبلیغات در مترو ، تبلیغات در مترو کرج ، تبلیغات در مترو تهرانکلمه کلیدی :

نیاز مشتری

نام نویسنده :سپیده شاه مرادی. الگام